Kastrup Boldklub / Information / Kontaktinformation
 Kontaktinformation

Klubhus.jpgKlubhus

Kastrup Boldklub
Røllikevej 5
2770 Kastrup

Email: Kastrup@Kastrup-boldklub.dk

 

Kontaktoversigt

Skal man i kontakt med en træner eller en leder i Kastrup Boldklub, så er her en samlet oversigt.
Sidst opdateret 27. april 2017.

HOLD

NAVN

TLF

MAIL

Dreamteam

Træner

Jonas Timm

22337232

jonas@wernersmedia.dk

Træner

Bo Nørgaard

40854747

volvov70@live.dk

Assistent

Bertram Louv

 

 

Holdleder

Tina Werner Timm

 

tina@wernersmedia.dk

 

U5 – Årgang 2012

 

 

 

Træner

Bruce

31189154

brucefife@yahoo.co.uk

Træner

Christian Nielsen

31560157

damgaardnielsen@gmail.com

Holdleder

 

 

 

  

U6 – Årgang 2011

Årgangstræner

Hai Dac Vu

27134918

haidacvu@icloud.com

Træner

Peter Terp

52138610      

mail@peterterp.dk

Holdleder

Bea Maria Holland

21708190

 

  

U7 - Årgang 2010

Årgangstræner

Christian Crillesen

28348841

Mester@csmaler.dk

Træner

Joey Dennis Holmer

25835609

Joeyholmer@hotmail.com

Træner

Jamal Aztout

26820007

Jaz@kea.dk

Træner

Morten Pflug Brynald

40883728 

mbrynald@gmail.com

Holdleder

Mia Crillesen

22246429

Crillesen@live.dk

  

U8 - Årgang 2009

Årgangstræner

Mikkel Markussen

26647114

mikcussen@hotmail.com

Træner

Christian H Christiansen

26784210

chc@moreeyes.com

Træner

Flemming Julian Olsen

53251030

flemming-j-o@hotmail.dk

Træner

Anders Kjer

35370439

anbkj@mst.dk

Træner

Jesper Gretlund

 

 

Holdleder

Michella Christensen

60153244

Mnavntoft@hotmail.com

  

U9 - Årgang 2008

Årgangstræner

Flemming Jørgensen

51500030

flemmingemil@gmail.com

Træner

Sjudur Petersen

22267942

Ginlemon16@gmail.com

Træner

Thomas Olsen

60121260 

th@mur-fliser.dk 

Holdleder

Daniel Jensen

53609646

danjen73@hotmail.com

  

U10 - Årgang 2007

Årgangstræner

Thomas Jul Jensen

61618315

t.jul.jensen@gmail.com

Træner

Silas Grønlund Seidelin

31501349

Silas1211@hotmail.com

Træner

John Kenneth Nilsson

30948026

John.kenneth.nilsson@postnord.com

Holdleder

Tanja Kreuger

28802899

tkreuger@hotmail.com

 

U11 - Årgang 2006

Årgangstræner

Preben Henrik Løhmann

51242425

260278@live.dk

Træner

Kenni Wind Gellner

20333701

kenniwind@hotmail.com

Træner

Frank Ingemann Jensen

92156031

frankingemannjensen@gmail.com

Træner

Kristian Pedersen

42203875

kristian@pedersen.tdcadsl.dk

Holdleder

Louise Pedersen

51252526 

barcardirazz@icloud.com

 

U12 - Årgang 2005

Årgangstræner

Kim Eskildsen

29295191

eskildsen.kim@gmail.com

Træner

Jesper Bryde Johansen

40864767

Jesperbrydejohansen@hotmail.com

Træner

Jacob Meidell

20768450

jacobmeidell@gmail.com

Holdleder

Hans Christian Louv   

26230965

hcl@louvsnedkeri.dk

Holdleder

 

 

 

  

U13 - Årgang 2004

Årgangstræner 1. Hold

Jacob Z Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Træner 2. Hold

Søren Schriver Christensen

22302525

ssc@bosas.dk

Træner 2. hold

Martin Petersen

31397967

mpvesten@gmail.com

Holdleder

Jacob Z Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

  

U14 – Årgang 2003

Cheftræner 1. hold

Stepfan Jeppesen

42686052

stefan.hald@hotmail.dk

Træner 1. hold

Jørgen Tårnstrup

31231007

taarn59@hotmail.com

Træner 1. hold

Mads Sommer Jakobsen

60476448

mads2770@hotmail.dk

Træner 2. hold

Irvin Hasanagic

60148720

irvinhasanagic@live.dk

Holdleder

Jackie Lauridsen

29109944

jackiela@htk.dk

  

U15/U16- Årgang 2002/2001

Træner 1. hold

Thomas Bruun

60239185

vestermarksvej@cool.dk

Træner 1. hold

Kenneth Irsdal

20731252

Irsdal6588@gmail.com

Holdleder 1. hold

Manja Lionett

20912253

lionett78@gmail.com

Træner 2. hold

Thomas Hjerrild

30755019

fam-hjerrild@youmail.dk

Holdleder 2. hold

Manja Lionett

20912253

lionett78@gmail.com

  

U17

Chef Træner 1. hold

Rasmi Khalil

 

rasmi.tanja@gmail.com

Træner 1. hold

Dennis Rud Olsson

 

ved_det_ikke@hotmail.com

Holdleder 

 

 

 

 

U19

Chef træner 1. hold

Patrick Pintos

61519104

kastrup19@gmail.com

Ass træner 1. hold

 

 

 

Holdleder 1. hold

 

 

 

 

Piger

Træner

Bo Nørgaard

40854747

volvov70@live.dk

Holdleder

Pernille

20776397

pje@life.ku.dk

  

Dame Senior

Træner

Poul Frederiksen

20705801

poul_frederiksen@msn.com

Holdleder

Heidi Wickmann

41611537

hwickmann@hotmail.com

 

1 Senior

 

 

 

Cheftræner

Francois Pignot

61662068

fapignot@gmail.com

Assistenttræner

 

 

 

Holdleder

Lars Skov Petersen

40466349

Lars.susan@gmail.com

Målmandstræner

Thomas Risum

 

 

  

2 senior

Cheftræner

Bo Thomsen

51538365

thomsen492@gmail.com

Assistenttræner

 

 

 

 

3 senior

Træner

Allan Knudsen

40524290

denenetosse@hotmail.com

Træner

Dennis Lundgreen

40891506

dennis_lundgreen@carlsberg.dk

  

Super Veteran

Johnny Erlandsen

30601354

johnny@erlandsen.dk

Masters 11 mands

John Christensen

20418729

Jrange2321@gmail.com

Masters 7 mands

Frank Ewert
Jørgen Sørensen

24226924
72588681

Nr.4spurs@gmail.com
jorgenlsorensen@live.dk

Super Masters 7 mands

Niels Myrlund
Jan Hartvig

26708887
29720870

nmyrlund@gmail.com 
Jan.hartvig@gmail.com

  

Målmandstræner

 

 

 

U10 - U12

Michael Lundstrøm

30232778

lunde87@live.dk

U13-U19

Dan Petersen

 

info@kdogc.dk

 

Børne Koordinator

 

 

 

U6 - U11

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

Specifiktræner
U6-U11

Christian Theilgaard

20275014

chr_the@hotmail.com

 

Talenttræner
U12-U14

Ken List

23350181

hedegaardsvej@mail.dk

 

 

 

 

Baneudvalg

Jacob Ziegler Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

 

Per Sørensen

25109915

 perper@post.tele.dk

 

Materialeansvarlig

 

 

 

Medlemsregistrering mm.

Anette Palm

22418260

cacaclan@hotmail.com

  

Bestyrelse

 

 

 

Formand

Anders Nannerup

28443350

a.nannerup@stantonchase.com

Næstformand

Tanja Kreuger

28802899

tkreuger@hotmail.com

Medlem

Tonny Juul

71781197

tjuul@juul.mail.dk

Medlem

Jacob Z Simonsen

25114383

jazisi@gmail.com

Medlem

Kenneth Nielsen

28792059

4xknielsen@mail.dk

Medlem

 

 

 

Medlem